Logo Salin - oddychaj swobodnie

kup teraz

Alergie

Salin Plus łagodzi objawy alergii. Odnosi się to do reakcji alergicznej zwykle doświadczanej w różnych porach roku. Pyłki i inne alergeny z roślin, drzew i traw powodują obrzęk i stan zapalny błony śluzowej dróg oddechowych, trudności w oddychaniu poprzez zmniejszenie światła oskrzeli. Nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi są np. świąd i czerwone oczy, katar lub uczucie zatkanego nosa, swędzenie skóry, zaczerwienienie twarzy.

 

Jak Salin Plus pomaga?

  • Wspomaga leki przeciwalergiczne.
  • Ogranicza tworzenie się śluzu.
  • Obkurcza błony sluzowe zatok i dróg oddechowych.
  • Zwieksza komfort oddychania.
  • Oczyszcza wdychane powietrze.
  • Zapobiega wtornemu zakazeniu.

 

Jak to działa?

Salin Plus pomaga łagodzić objawy kataru siennego poprzez wspomaganie usuwania śluzu i ograniczenie jego gromadzenia się. Salin Plus ogranicza również rozwój bakterii w błonie śluzowej, co pozwala zmniejszyć ryzyko wtórnego zakażenia. Te same procesy zachodzą w oskrzelach i płucach , zapobiegając infekcji.

Poprzez rozszerzenie dróg oddechowych łagodzi duszności. Pomaga w swobodnym oddychaniu. Cząsteczki jonow nagromadzone w urządzeniu neutralizują alergeny i inne zanieczyszczenia wdychanego powietrza

 

Alergie i uczulenia

Od kiedy pamiętam, wiosna to dla mnie czas ciągłego kichania, łzawiących oczu oraz bólu głowy. Po paru dniach takiej katorgi moje płuca zaczynają odczuwać obciążenie wynikające z mojej choroby. Z dystansem podchodziłem do produktu Salin - niepotrzebnie. Salin nie wyleczył mnie z alergii ale nocne terapie odciążyły mój nos oraz płuca.

Pan Krzysztof

Krzysztof

Alergik, 29 lat

więcej opinii

Zdjęcie Salin Plus

Salin Plus

Cena: 1 550,00 PLN

towar dostępny

kup teraz

Zdjęcie Salin S2 Mini

Salin S2 Mini

Cena: 1 050,00 PLN

towar dostępny

kup teraz

Zdjęcie Salin Inhalator

Salin Inhalator

Cena: 490,00 PLN

towar dostępny

kup teraz

W czym jeszcze pomoże Ci Salin?

Astma Alergie Przeziebienia i katar Zapalenie zatok Zapalenie górnych dróg oddechowych Chrapanie Oczyszczacz powietrza Kaszel palacza