Logo Salin - oddychaj swobodnie

kup teraz

Opinie użytkowników produktów Salin

Urządzenia Salin to setki zadowolonych użytkowników. Dowiedz się jak Salin pomógł niektórym z nich. Chcesz wyrazić swoją opinię? Prześlij nam ją.

Salin Plus, niemal od razu zaczął wpływać na stan mojego zdrowia. Powietrze w mojej sypialni nabrało świeżości a już po paru dniach działania urządzenia zauważyłam zmniejszenie napadów kaszlu i duszności. Włączony na noc, sprawił, że zarówno sen jak i dzień mija mi komfortowo, wreszcie mogę oddychać swobodniej. Na pewno sprawdził się jako "wsparcie" mojego leczenia.

Pani Katarzyna

Katarzyna

Cierpi na astmę, 32 lata

Od lat zmagałam się z problemem zapalenia zatok. Codziennie budziłam się z mocnym bólem. Przez kiepsko przesypane noce czułam się wyczerpana, miałam problemy z koncentracją co przekładało się na moją skuteczność w pracy. Dopiero używanie Salina przez kilka dni, pozwoliło na znaczną poprawę mojego stanu. Po tygodniu byłam wolna od bólu głowy i zatok.

Pani Anna

Anna

Ma problem z zapaleniem zatok, 55 lat

Od kiedy pamiętam, wiosna to dla mnie czas ciągłego kichania, łzawiących oczu oraz bólu głowy. Po paru dniach takiej katorgi moje płuca zaczynają odczuwać obciążenie wynikające z mojej choroby. Z dystansem podchodziłem do produktu Salin - niepotrzebnie. Salin nie wyleczył mnie z alergii ale nocne terapie odciążyły mój nos oraz płuca. Wreszcie mogę oddychać pełną piersią ;)

Pan Krzysztof

Krzysztof

Alergik, 29 lat

Można powiedzieć, że papierosy palę przez całe życie. Choć wiem, że jest to wyjątkowo niezdrowy nałóg to nigdy nie udało mi się rzucić, choć próbowałem wielokrotnie. Od paru lat zacząłem się zmagać z uciążliwymi atakami kaszlu, zdecydowałem, że spróbuje Salina. Stosuje go w pracy w biurze, prawie 8 godzin dziennie i jest lepiej, naprawdę łatwiej się oddycha.

Pan Piotr

Piotr

Cierpi na kaszel palacza, 54 lata

Poznaj produkty Salin